Zderzenie trzech samochodów.

Marcin Nachowiak 17 grudnia 2015
Zderzenie trzech samochodów.

Groźnie na skrzyżowaniu w Wólce.
Do groźnego wypadku doszło w godzinach popołudniowych 16 grudnia 2015r. w Wólce, gm. Strzałkowo. Zderzyły się samochody VW Passat, Renault Megane i Fiat Ducato, którymi podróżowało 7 osób. Na miejsce zostały wysłane zastępy strażackie z JRG PSP ze Słupcy i OSP Strzałkowo.

Po rozpoznaniu sytuacji strażacy osobom poszkodowanym udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy, pozostałym rannym pomocy udzielał lekarz i ratownicy medyczni z Zespołów Ratownictwa Medycznego. Cztery osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitali we Wrześni i Słupcy. Równolegle teren akcji został zabezpieczony i oświetlony. Pozostałym trzem osobom strażacy udzielili wsparci psychicznego.

W końcowej fazie działań zneutralizowano rozlane płyny eksploatacyjne oraz usunięto z drogi uszkodzone elementy samochodów. Auta zostały usunięte na pobliski parking. Podczas prowadzenia działań ratowniczych droga krajowa nr 92 była zablokowana.
Tekst: mł. bryg. Dariusz Różański; Zdjęcia: KP PSP Słupca

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Translate »