Oplem Insignia w drzewo.

Marcin Nachowiak 28 grudnia 2015
Oplem Insignia w drzewo.

Niebezpiecznie na drodze krajowej nr 92.

25 grudnia 2015r. w miejscowości Staw, gm. Strzałkowo kierująca Oplem Insignia straciła nad nim panowanie i uderzyła w drzewo. W chwili przybycia na miejsce zastępów strażackich z OSP Strzałkowo i JRG PSP ze Słupcy zastano samochód osobowy w przydrożnym rowie.

Ustalono, że pojazdem podróżowały dwie osoby. Kierująca samochodem znajdowała się poza autem-była przytomna, , natomiast pasażer znajdował się wewnątrz – był przytomny,  miał uwięzione nogi.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren akcji oraz przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyli rannego na zewnątrz. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano Zespołom Ratownictwa Medycznego. Po przebadaniu przez lekarza zdecydowano o ich przewiezieniu do szpitali we Wrześni i Słupcy. Teren zdarzenia został uprzątnięty i przywrócono ruch na drodze krajowej nr 92.

Tekst: mł. bryg. Dariusz Różański; Zdjęcia: KP PSP Słupca

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Translate »