Funkcjonariusz przeszedł na zasłużoną emeryturę

Marcin Nachowiak 1 października 2019
Funkcjonariusz przeszedł na zasłużoną emeryturę

30 września 2019 r. odbyła się uroczysta zmiana służby związana z przejściem na zaopatrzenie emerytalne st.ogn. Jarosława Chałasa. Nasz kolega Jarek Chałas rozpoczął pracę jeszcze wtedy w Komendzie Rejonowej PSP w Słupcy w 1994 roku. W dniu wczorajszym nastąpiło uroczyste zakończenie jego służby w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej PSP w Słupcy. W uroczystości uczestniczyli przełożeni, koledzy, koleżanki oraz pracownicy cywilni. Komendant Powiatowy PSP w Słupcy st.bryg. Rafał Chmiel wraz ze swoim zastepcą st.bryg. Bogdanem Koawalskim, dowódcą JRG st.kpt. Sławomirem Gołębiakiem oraz całą obecna załogą podziękowali strażakowi za wieloletnią służbę. Wyrazili słowa uznania za wysiłek, trud, zaangażowanie jakie funkcjonariusz włożył w służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Odchodzący na emeryturę przez wszystkie lata służby dał się poznać jako wzorowy i zaangażowany w swoją pracę funkcjonariusz.

W imieniu wszystkich strażaków i pracowników cywilnych dziękujemy Jarkowi za dobrą współpracę i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym.

Translate »